НОВІ ПАТОГЕНЕТИЧНІ АСПЕКТИ ВИКИДНЯ, ЩО НЕ ВІДБУВСЯ
DOI:
https://doi.org/10.35278/2664-0767.1(41).2018.172629Ключові слова:
викидень, що не відбувся, металопротеіназа, мікротромбозАнотація
В статті вивчена роль антитіл до ADAMTS-13 в патогенезі викидня, що не відбувся.
Матеріал і методи дослідження: Проведено обстеження 26 (19,8%) пацієнток з викиднем що не відбувся в анамнезі, у яких за допомогою традиційних і спеціальних клініко-лабораторних методів обстеження не було виявлено факторів, що призводять до викидня, що не відбувся. Групу контролю склали 23 невагітні жінки, у яких репродуктивний анамнез не був обтяжений та 27 здорових першовагітних жінок у терміні 6-11 тижнів вагітності, у яких при соматичному або гінекологічному обстеженні не було виявлено ніяких відхилень.
Результати дослідження і їх обговорення: У результаті проведеного дослідження виявлено відносний функціональний дефіцит плазмової протеінази АDAMTS-13 за рахунок збільшення її інгібітору, що може бути новим патогенетичним аспектом викидня, що не відбувся.
Посилання
Вовк И.Б. Патогенетические звенья ранних потерь беременности/ И.Б.Вовк, О.В.Трохимович, О.О.Ревенько // Репродуктивное здоровье. Восточная Европа.-2013.-No3(27). - С.8-14.
Сидельникова В.М. Невынашивание беременности/В.М. Сидельникова.-Москва: «Медицина»,2011. - 176 с.
Макацария А.Д. Тромбофилии и синдром потери плода / А.Д.Макацария, М.Г.Гениевская // Вестник РАМН.- 2001.- No1.- С. 35-40.
Franchini M. Haemostatic and pregnancy Thromb. Haemost. 2006; 95(3); 401-413.
Prisko D. Cuiti G. Falciani M. Hemostatic changes in normal pregnancy haematol. Rep. 2005; (10); 1-5.
Thornton P. Donglas J. Coagulation in pregnancy. Best. Pract. Res. Clin. Obstet. Gynaecol. 2010; 24 (13); 330-351.
Groot E, Lenting P.S. Meijers S. C. Levi Metal Association between thrombltic microangiopathy and reduced АDAMT-13 activity in malignant hypertension. Hypertension. 2008; 51/4):862-868.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 М. О. ЩЕРБИНА, О. П. ЛІПКО, Л. В. ПОТАПОВА
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CreativeCommons для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори зберігають за собою права на авторство своєї роботи і надають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International License, яка дозволяє іншим особам вільно поширювати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та оригінальну публікацію в цьому журналі.
- Автори, направляючи до редакції (видавця) матеріал для публікації, погоджуються з тим, що редакції (видавцю) передаються права на захист та використання даного матеріалу, в тому числі такі охоронювані об'єкти авторського права, як фотографії автора, малюнки, схеми, таблиці тощо, у тому числі на відтворення в пресі та в мережі Інтернет; на поширення; на переклад рукопису на будь-які мови; експорт та імпорт примірників видання зі статтею авторів з метою поширення, доведення до загального відома.
- Зазначені вище права автори передають редакції (видавцю) без обмеження терміну їх дії та на території всіх країн світу.
- Автори гарантують наявність у них виключних прав на використання переданої редакції (видавцю) матеріалу. Редакція (видавець) не несе відповідальності перед третіми особами за порушення даних авторами гарантій.
- Автори зберігають право укладати окремі угоди на неексклюзивне поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному архіві установи або публікувати в складі монографії), з умовою збереження посилання на оригінальну публікацію в цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад в інститутському сховищі або на персональному сайті) рукописи опублікованої роботи, так як це сприяє продуктивної наукової дискусії і позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування статті.
- Права на статтю вважаються переданими авторами редакції (видавцю) з моменту публікації матеріалу друкованої або електронної версії видання. Перепублікація матеріалу, опублікованого у виданні, іншими фізичними та юридичними особами можливе лише з дозволу редакції (видавця), з обов'язковим зазначенням повного бібліографічного посилання.